Strona główna » Współpraca

Współpraca

Produkty i akcesoria do przedłużania rzęs


Crystal Lashes to marka produktów do stylizacji rzęs, wychodząca naprzeciw potrzebom klientów. Stworzona po to, by kobietom żyło się łatwiej i aby przedłużanie rzęs kojarzyło się z komfortem, zarówno noszenia, jak i uzupełniania.

Na rynku można znaleźć wiele produktów do stylizacji rzęs. Crystal Lashes wyróżnia się już na etapie projektowania i produkcji. Produkty na całym etapie produkcji wykonywane są ręcznie, począwszy od procesu ich cięcia, podkręcania, aż po przyklejanie i pakowanie. Firma podkreśla, że ogromnie ważnym elementem jest dla nich kontrola jakości. Zadba więc o to, aby jak najbardziej ograniczyć ilość pomyłek i błędów w procesie realizacji zamówienia.

 

Wyróżniki marki Crystal Lashes

 

Decydując się na wprowadzenie produktów Crystal Lashes, zyskujemy nie tylko sprawdzony, ale również innowacyjny produkt i wartościowe cechy sprzedażowe takie jak:

Opakowanie - każda paletka zawiera 16 gęstych pasków, idealnie równych rzęs w kartonowym pudełku z euro zawieszką. Rzęsy przyklejone są do wąskich pasków kleju (od 2 do 3 mm.) i posiadają białą wkładkę, dzięki której kontrast jest większy, a efekt wyraźniejszy.

Zawartość włókien - zasadniczą różnicą jest pochodzenie włókien, których używa marka Crystal Lashes. Nie są to bowiem najtańsze i najpopularniejsze włókna chińskie, lecz droższe, ale delikatniejsze włókna koreańskie. Dzięki temu rzęsy są lżejsze, a komfort ich noszenia wyższy.

 

Budujemy portfolio produktów

 

Crystal Lashes pozwala zdecydowanie wzmocnić ofertę akcesoriów do przedłużania rzęs. Na początek przygody z tą marką w swoim sklepie rekomendujemy kilka podstawowych serii produktów.

Extreme Volume Lashes - flagowy produkt marki, a zarazem absolutny hit sprzedażowy. Doskonały do rozpoczęcia współpracy z marką i zwiększenia przychodów z tego segmentu produktów. Rzęsy z dodatkiem włókien koreańskiego jedwabiu są lekkie, przyjemne w dotyku i ekstremalnie proste w zakładaniu. Dostępne w najpopularniejszych skrętach (B+, C i D) i grubościach (0,03 , 0,05, 0,07, 0,10, 0,12, 0,15). Paletki występują w pojedynczych długościach od 8 do 16 mm, a także w dopasowanym zestawie tych właśnie długości.

Premium Elipse Lashes - paletka specjalnie wyprofilowanych rzęs, stworzonych dla potrzeb jeszcze trwalszej aplikacji metodą 1 do 1. Dzięki zastosowaniu koreańskich włókien z domieszką kaszmiru, a także specjalnemu wycięciu u nasady rzęs są one nie tylko o 40% lżejsze, ale również zapewniają o 50% trwalszą aplikację.

Cashmere Camellia Lashes - paletka stopniowanych, bardzo lekkich rzęs, z dodatkiem koreańskiego kaszmiru. Długości stopniowane są co 1 mm. i zapewniają delikatny efekt "postrzępionych" rzęs. Dedykowane są miłośniczkom tzw. metody Kim Kardashian.

 

Możliwości współpracy

 

Marka wprowadza szeroko zakrojoną ofertę dla salonów autoryzowanych i sklepów partnerskich. Ich propozycja nie ogranicza się jednak jedynie do przyznania określonego rabatu. Posiadają w swojej ofercie również wsparcie merytoryczne, szkoleniowe, a także marketingowe. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia producenta i zdecydować się na rozbudowę tej kategorii produktów w swoim sklepie.
Jesteśmy innowacyjną firmą która kładzie nacisk na wysoki poziom obsługi Klientów, jak i jakość oferowanych produktów.
Nasi specjaliści szybko reagują na potrzeby rynku celnie uzupełniając ofertę.


Zapraszamy do współpracy Specjalistów, Salony Beatu i Hurtownie.
Oferujemy atrakcyjne rabaty, szybką realizację zamówień i wsparcie dla naszych Dystrybutorów.


Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt na adres:

hurt@crystallashes.pl

Po otrzymaniu zapytania, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.

 

 


Produkty i akcesoria do przedłużania rzęs - pęsety do przedłużania rzęs, kleje do rzęs. Crystal Lashes rzęsy dla profesjonalistów - rzęsy na paletkach, rzęsy na pasku, rzęsy objętościowe.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl